Son Dakika Haberleri, Spor Haberleri, Siyaset Haberleri, Magazin, Astroloji, Cinsellik, Moda ve Aşk'a Dair Herşey - HaberAl.Tv
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Cinsellik


Cinsellik ile ilgili soramadıklarınızın cevapları HaberAl.Tv'de var

 • Şekillerine Göre Vajina Çeşitleri

   

  En çok rastlanan vajina çeşitleri (örnek resimli gösterim)

  Vajinalar genel hatlarıyla aynı gibi görünse de aslında birbirlerinden farklıdır. Her vajina yapısına göre özeldir. Vajina yapısına etki eden birkaç faktör vardır. Genetik ve sosyal yaşantı vajina şeklini belirler. Genetik olarak geçen yapılar, sosyal yaşantınıza nazaran da değişiklik gösterebilir. Fazla seks yapan  ve vajinasını hor kullandıran bir bayanın vajina yapısı genetik olarak dar ve kapalı olsa da, bu alışkanlıklar yüzünden genişleyebilir.

  Erkeklerin  En Çok Sevdiği Vajina Çeşitleri


  1-Kapalı Vajina

  Kapalı vajina, kutu ve dudaksız olarak da adlandırılmaktadır. Vajina dudakları genital bölgeyi kaplar ve gizler. Bu yüzden kapalı ismini almaktadır. Vajinanın iç dudakları görülmez. Dış dudaklar iç dudakları kapatır. Erkeklerin en sevdiği vajina çeşitleri arasında yer alır. Erkekler kendi arasında “şeftali gibi vajina” benzetmesi yaparlar. Bu vajinalar dardır ve penis girerken erkeğe oldukça zevk verir. Bu tip vajina bakire kızların vajinası gibi algı yarattığı için erkekler için ideal ve ilgi çekicidir.

  2-Büyük Dudaklı Vajina

  Avrupa ülkelerinde bu tip vajinalar pek görülmez. Afrika ve doğu ülkelerinde daha yoğundur. Özellikle siyahi bayanların vajinaları bu şekil büyük dudaklıdır. Erkeklerin birçoğu bu vajinayı da severler. Dış dudaklar büyük yapıya sahip olup toplu durur. İç dudaklar kimi bayanlarda dış dudakların içerisinde kalırken kimi bayanlarda dış dudaklardan dışarıya çıkmıştır.

  Erkekler büyük dudaklı vajinaları yalamaktan hoşlanırlar. Bu vajina türlerinin dudaklarını emmek erkeğe oldukça haz verir.

  3-Küçük Klitorisli Vajina

  Kapalı şekle sahip vajinaların hepsi hemen hemen küçük klitorise sahiptir. Klitorisin bir kısmı dudakların dışarısında kalır. Bu tiplerde dışarıda kalan klitorisin boyutu ufaktır. Erkeklerin gözünde seksi bir şekildir.

  Küçük klitorisli vajinalar erkekler tarafından fazlasıyla ilgi görse de seks sırasında zevki düşürür. Klitoris zevk almanın ana yeri olduğu için, küçük klitorisli bayanlarda orgazm oranı düşecektir. Rahat orgazm yaşamak klitoris boyutu ile doğrudan orantılıdır.

  4-Büyük Klitorisli Vajina

  Klitoris erkeklerin penisi gibidir. Sadece büyüyüp penis haline gelmemiş halidir. Bazı bayanlarda ise klitoris vajina dudakları arasından çıkıp dışarıya doğru eğilir. Bu tip klitorise sahip bayanlar seks yapmaktan fazlasıyla zevk alır. Bir önceki maddede de bahsettiğim gibi klitoris zevk alma duyusu ile doğru orantılıdır.

  Klitorisi büyük olan kadınlar halk arasında fazla seks yapmaktan öyle olduğunu zanneder. Halbuki bu genetik bir olaydır. Ateşli bayan diye nitelendirilen bu kimseler erkekler tarafından oldukça seksi bulunur.

  5-Açık Vajina 

  Dış dudaklar açık pozisyonda dururken dışarıdan bakıldığında vajina iç dudakları görülür. Aynı zaman klitoris de rahatlıkla görülmektedir. Kapalı vajinanın tam zıttı bir şekildedir. Bu tip vajinalar penis almakta çok zorlanmaz.

  Erkeklerin ilk ön görüsü bu tip vajinalı bayanların fazla cinsel ilişki yaşadığı yönündedir. Vajina açık bir yapıda olduğu için fazla penis girip çıktığı düşünülür. Fakat genetik bir durumdur. Şunu da unutmamak gerekir ki; aşırı cinsel ilişki yaşayan bayanların vajinası kapalı tipteyken açık şekle dönüşebilir. Evlilik öncesi yapılan mastürbasyonlar da vajina şeklini bozabilir. kezlerimiz bulunmaktadır.

  Devamı.. »
 • Vajina Estetiği Hakkında Her Şey

   

  Vajina estetiği ya da genital bölge esteiği olarak bilinen bu durum, vajinanın üçte birin oluşturmakta olan orgazmik alanı, perineal bölge adı verilen bölgede yer alan pubis vajina üstündeki bölgeyi, vajina iç genişliğini, iç ve dış dudakları, bacak içlerinde aşırı yağ birikmelerini kapsayan ve cerrahi olarak müdahale edilen durumları kapsar. Günümüzde vücut konturlarının düzeltilmesi gibi işlemlere sıklıkla rastlanır. Bunun altında yatan en büyük sebep ise bu tür ameliyatların günümüzde başarıya ulaşma olasılığının daha yüksek olmasıdır. Kontur düzeltilmesinde vücudun bir bütün olarak ele alınması ve bölgeler arasındaki orantılara da dikkat edilmesi gerekir. Bu durumun göz ardı edilmesi halinde sonuç yetersiz kalır.

  Vajina Estetiği Uygulanan Bölgeler

  1. Labialar (Dudaklar)

  Genital bölge fonksiyonu haricinde dış kısımları oluşturan labia minör ve labia majör adı verilen dış yanda büyük ve iç yanda küçük dudaklar ve pubis bölgesinin düzeltilmesi konusunda estetik yapılır. Birçok kadın labialarının sarkık ve büyük olmasından dolayı şikayetçi olur. Genital bölge estetiği yani vajina estetiği bu noktada tercih edilir. Cinsel fonksiyonların etkilenmediği fakat psikolojik olarak hastanın ruh halini düzelteceği bu ameliyat, cinsel hazzın psikolojik olarak artmasını sağlar.. Normalden daha büyük olan dudaklar kimi zaman klitorisi örttüğü için orgazmın gecikmesine ve bu nedenle de hazzın azalmasına yol açar.

  Normalden küçük ya da gevşek labialara sahip olan kişilere uygulanacak olan yağ dokusu transferi ile birlikte daha genç, gergin ve normal görünümlü vajinaya ulaşmanız mümkün olur. Vajina estetiği lokal anestezi kullanılarak basit bir şekilde yapılan günlük cerrahi işlemlerden biridir. Kimi zaman bacak içlerinde ve üst bölümlerinde aşırı yağlanma meydana geldiği takdirde lokal anestezi uygulanarak basit bir liposuction uygulaması kullanılarak bu durumun da üstesinden gelmek mümkün olur.

  2. Labia Minör Sarkması

  Labia minör iç dudakların sarkık ve büyük olması halinde dış dudakları taşacak şekilde dışarı ve aşağı doğru simetrikliği bozacak şekilde taşması durumunda görüntü bozukluğunua yol açtığı için kişileri rahatsız eder. Birçok kadın bu sarkmadan dolayı rahatsızlık duyduğu için partnerlerine görünmek istemezler. Pantolon giyerken ya da spor yaparken de rahatsızlık veren bu durumun üstesinden basit bir genital bölge estetiği kullanılarak cerrahi müdahale yardımı ile gelmek mümkün olur. Böylelikle sarkık ve büyük olan iç dudaklar normal bir şekilde görünür.

  3. Labia Majör Gevşemesi ve Sarkması

  Küçük dudaklarda olduğu gibi sarkık ve büyük dış dudaklarda da aynı küçük dudaklarda olduğu gibi lokal anestezi kullanılarak yapılabilen vajina estetiği, yaşa bağlı olarak değişkenlik gösteren içlerinin boşalıp sarkması ve dolgunluk gerginliğini azalması halinde yağ dokusu transferinin yapılması şeklinde çözümlere sahiptir. Dış büyük dudakların tekrar gergin ve dolgun görünmesi böylelikle sağlanmış olur.

  4. Vulvar Lipoplasti

  Vulca alanında yer alan pubis isimli vajina üst bölgesi ile birlikte bacağın iç bölümlerinde biriken aşırı yağın sonucunda ortaya çıkan kontur bozukluklarının üstesinden lokal anestezi kullanılarak basit bir liposuction işlemi ile gelmek mümkün olur.

  Abdominoplasti isimli karın germe ameliyatları ile birlikte yapılması halinde bu bölgede stress urinary incontinence adı verilen ve hapşırırken, gülerken, spor ya da günlük ev işleri ile uğraşırken ya da öksürürken istem dışı kaçırılan idrarların da önüne bu bölgenin gerilmesi ile geçilir. Karın germe ameliyatları yaşa ve doğuma bağlı olarak aşağı doğru sarkmış olan vajinal alanların gerilmesi ve eski haline yeniden getirilmesi ile yapılır.

  Kadınlarda tek orgazm organı klitoris değildir. Transverse ve pubococcygeous isimli kasların yer aldığı perineal bölge ile bu bölgenin üst bölümünde yer alan ve G noktası olarak da bilinen Grafenberg noktasını da normal haline getirmek mümkün olur.

  Vajina estetiği yapılırken genellikle günlük cerrahi uygulamalar lokal anestezi yardımı ile yapılır. Kişilerin hastanede yatmasına gerek olmaz ve günlük hayatlarına 1 – 7 gün arasında kaldığı yerden devam etmesi mümkün olur. Cinsel ilişki ise yapılacak olan ameliyatın tekniğine göre 3 hafta ile 2 ay aralığında yapılabilir.

  Vajina Estetiğinin Riskleri Nelerdir?

  Bu tür ameliyatlar söz konusu olduğu zaman akla ilk olarak sağlık açısından herhangi bir sorunu olup olmadığı gelir. Risk oranı oldukça düşük olan bu ameliyatlarda her ameliyatta olduğu gibi enfeksiyon ve ödem yani geçici şişlik riskleri, kanama, riski bulunsa da hijyenine önem veren hastalar ve deneyim doktorlar söz konusu olduğu zaman bu riskler neredeyse görülmez.

  Merak edilen bir diğer konu ise vajina estetiği ameliyatlarının ardından uzun bir süre geçtikten sonra ortaya çıkabilecek herhangi bir riskin olup olmadığı konusudadır. İç dudak estetiği olan labioplasti söz konusu olduğu zaman iç dudaklarda sarkma ya da uzama gibi durumların ortaya çıkma olasılığı yoktur. Bununla birlikte ameliyattan sonra ilerleyen yıllarda normal bir şekilde doğum yapma imkanınız da bulunur. Bununla birlikte normal doğumdan önce yapılmış olan estetik, doğuma engel ya da zarar teşkil etmez.

  Vajen daraltıcı ameliyatların ardından normal doğum yapılmadığı sürece herhangi bir genişleme de görülmez. Fakat normal doğu yapan kişilerin vajinaları tekrar genişleyeceği için sezeryan yaptırmayı tercih edebilirler. Zira sezeryan söz konusu olduğu zaman böyle bir risk bulunmaz.

  Genitel estetik ameliyatları 18 yaşını geçen bekar ya da evli, doğum yapmamış ya da yapmış bakire olan ya da olmayan tüm kadınlara güvenli bir şekilde yapılır. İşini bilen ellerde herhangi bir sağlık sorununun ortaya çıkması da mümkün olmaz. Bu ameliyatın yapılmasında genital sistemin tam olarak olgun hale geldiği ve kişilerin ruhsal açıdan da yeterli olgunluğu ulaştığı 18 yaşı alt sınır olarak koyulmuş olsa da bu ameliyat için koyulmuş olan herhangi bir üst limit bulunmaz. Bu ameliyatı olan kişiler 18 ve 74 yaşları arasında toplanır.

  Vajina girişi düzeltme, vajina daraltma, doğum izi temizleme, idrartorbası ya da rahim asılması, vajina bölgesi dudak estetikleri, rahim alınması yani histerektomi gibi ameliyatlar bölgesel yani spinal ya da epidural, lokal ya da genel anestezi eşliğinde yapılır.

  <a href="http://www.izmirhulya.xyz/" title="izmir escort">izmir escort</a>

  Devamı.. »
 • Düşük Sonrası Cinsel İlişki Nasıl Olmalı?

   

  Gebelik döneminin ilk evrelerinde meydana gelen en önemli komplikasyonlardan birisi de düşüktür. Düşük gebelik, hamileliğin genellikle ilk üç ayında meydana gelir. Pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir. Bebekte görülen anormal gelişimler, zeka geriliği, kalp hastalıkları, toksit içeren birtakım ilaçlar, radyasyon ve birtakım enfeksiyonlar düşük gebeliklerin başlıca nedenleri arasındadır. Düşük yapan anne adaylarının gerek fizyolojik gerekse psikolojik açıdan daha kolay toparlanabilmeleri için gebeliğin sonlanmasının ardından mutlaka hayatlarını daha dikkatli şekilde devam ettirmeleri gerekir. Dikkat edilmesi gereken başlıca kriterlerden biri de cinsel yaşamdır. Düşükten sonra eğer yeni gebelik düşünülüyorsa çiftlerin cinsel hayatını daha kontrollü ve planlı şekilde devam ettirmeleri gerekir.

  Düşük Gebelikten Sonra Ne Zaman Cinsel İlişkiye Girilmelidir?

  düşük gebelik sonrası cinsel ilişki

  Gebeliği, erken dönemlerde düşük olarak sonlanan kadınların en fazla merak ettiği konulardan birisi de düşük yaşandıktan ne kadar süre sonra cinsel ilişkiye girilebileceğidir. Aslında bu soru tıpta tartışılan sorular arasındadır. Bazı uzmanlar, çiftlerin kendini hazır hissettikleri anda cinsel birliktelik kurmalarını söylerken, bazı hekimler de gebeliğin ne kadar sürdüğünü göz önünde bulundurur. Örneğin; hamileliğin 3-4. haftalarında düşük gerçekleşmişse, kanama ve baş dönmesi gibi çeşitli şikayetler yoksa yaklaşık 2 hafta sonra ilişkiye girilebilir. Ancak izmir escort kadının düşük doğumu gebeliğin 5. haftasında olmuşsa en azından 1,5-2 ay beklenmesi tavsiye edilir.

  Düşük sonrası kanama devam ediyorsa, mutlaka cinsel ilişkiden uzak durulması gerekir. Çünkü vajinanın tam olarak kapanmamış olması, enfeksiyon kapma riskinizi artıracaktır. Düşüğün hangi şekilde sonlandığı da cinsel ilişki açısından önemlidir. Tıp bilimine göre kadınlarda iki tür düşük olasılığı vardır. Birincisi embriyo ile birlikte onu saran zarların ve plasentanın dışarıya atıldığı tamamlanmış düşüktür. İkincisi ise gebeliğe özgü birtakım materyallerin rahim içinde kaldığı tamamlanmamış düşüktür. Tamamlanmış düşükte herhangi bir müdahaleye gerek kalmaz. Çünkü rahim kasılmaları ile birlikte fetüse dair olan tüm parçalar rahimden atılır. Ancak tamamlanmamış düşükte embriyonun birtakım eklentileri ve parçaları rahim içinde kalabilir ve bu durum zamanla izmir escort kadının enfeksiyon riskini tetikleyecektir. O nedenle mutlaka hekim tarafından gebelik artıklarının rahimden alınması gerekir. Düşük sonrası bu gibi vakalar görülebileceği için mutlaka jinekolojik muayeneden geçilmelidir. Böylelikle doktorunuz rahminizdeki artıkların temizlenmiş olup olmadığını söyleyecek, birtakım artıklar kalmışsa kürtaj yolu ile rahim içini temizleyecektir. Ayrıca düşük sonrası vajinal durumunuza göre ne zaman cinsel ilişkiye girebileceğinizi de dile getirecektir.

  Düşük Sonrası Cinsel İlişkide Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Kadının düşük sonrası cinsel birliktelik kurabilmesi için mutlaka iyileşme sürecini göz önünde bulundurması gerekir. Serviks ağzının toparlanıp iyileşmesi, daha sağlıklı bir ilişki yaşamanıza yardım edecektir. Düşüğün en yaygın belirtisi vajinal kanamalardır. Dolayısıyla ilk bir hafta yoğun miktarda kanama veya kahverengi lekelenme görülebilir. Ancak kanamalar geçtikten sonra düşüğün nedenlerine bağlı olarak hekimin tavsiyelerince ilişkiye girilebilir. Gebelik düşünülmüyorsa, mutlaka kondom, doğum kontrol hapı ve rahim içi araçları gibi yöntemlerden birisi seçilerek korunulmalıdır.

  Düşük Sonrası Ne Zaman Hamile Kalınabilir?

  düşük sonrası yeni gebelik

  Gebeliği erken evrelerde sonlanan kadınların düşük sonrası hamile kalması kişiden kişiye değişebilir. Burada önemli olan ne zaman gebeliğin planlanacağıdır. Düşük sonrası gebelik için aslında belirli bir bekleme süresi yoktur. Ancak en sağlıklısı en az 3 adet siklusu beklemek olacaktır. 3 menstrual döngü geçtikten sonra kadın hamile kaldıysa yeniden düşük yapmamak adına mutlaka hekim kontrolünde olması gerekir. Yaklaşık 3 ay süresince adet gören kadında gebelik yok ve gebelik planlıyorsa yine hekime başvurmasında yarar vardır. Böylelikle hekim geçmişte geçirdiğiniz düşüğün nedenlerini araştıracak ve gerekli tetkiklerden sonra en uygun hamilelik planlamasını önerecektir.

  Ayrıca gebe kalmak isteyen kadın kendisi de birtakım hususlara dikkat etmelidir. Bunlar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Düzenli olarak hamilelik öncesi vitaminleri almaya özen gösterin,
  • Sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya çalışın,
  • Yorgun ve stresli iş temposundan bir süreliğine de olsa uzak durun,
  • Hamilelik şansınızı artırmak için haftada üç kez cinsel birliktelik kurun,
  • Sigara ve alkol gibi bağımlılık yapan birtakım kötü alışkanlıkları bırakın.

  izmir escort

  Devamı.. »
 • Afrodizyak Ne Demek Cinselliği Artıran Yiyecekler Bitkiler İstek Artırıcı

   

  Cinsel performansı, cinsel isteği, cinsel uyarılmayı arttıran yiyecek , parfüm, ilaç veya maddelere afrodizyak adı verilir. Afrodizyak yiyecekler, erkek ve kadınlarda cinsel isteği ve cinsel performansı arttırdığı bilinen yiyeceklerdir. Afrodizyak kelimesi, Yunan mitolojisindeki güzellik ve aşk tanrıçası Afroditten gelmektedir. Eski Yunan zamanlarından beri afrodizyak yiyecekler, cinsel isteği arttırmak ve cinsel gücü çoğaltmak için tüketilmektedir. Aşk yiyecekleri olarak da bilinen yiyecekleri aşağıda daha detaylı olarak inceleyeceğiz. Eğer libidonuzu ciddi oranda yükseltmek istiyorsanız, aşağıda bahsedeceğimiz doğal libido artırıcı yiyecekleri düzenli olarak tüketebilirsiniz. Bu sağlıklı yiyecekleri yiyerek ve yatak odasında göstereceğiniz performans ile bu süreç sırasında kilo bile verebilirsiniz.

  Afrodizyak Besinler Nelerdir?

  Muz

  Muz, erkek ve kadınlarda cinsel dürtüleri arttıran besin öğeleri içeriğinden dolayı, çok eski zamanlardan beri bu amaçlarla tüketilmektedir. Muz B vitamini ve potasyum içerir ve bu maddeler cinsellik dürtülerini arttırmalarıyla bilinir.

  Çikolata

  Çikolata, en güçlü afrodizyak yiyeceklerdendir. Sarımsak ile birlikte afrodizyak yiyeceklerin en başlarında yer alır. Çikolatanın afrodizyak etkisi, içerdiği phenylethylamine’den gelir ve bu, insan beyninde dopamin salgılanmasına neden olur. Dopamin, insanlarda cinselliğin hissedilmesinden sorumludur. Ayrıca anandamide adı verilen bir kimyasal içeriği sayesinde de mutluluk hissetmeyi sağlar.

  Karpuz

  Bazı uzmanlar karpuza doğal viagra demektedir. Araştırmalara göre karpuz, bütün vücuttaki kan damarlarında viagra etkisi yaparak, vücuttaki libidoyu yükseltmektedir. Bu ferahlatıcı meyve, içeriğinde sitrullin amino asidi barındırır. Sitrülin kalp ve damar sağlığı için çok faydalıdır ve kan damarlarının gevşemesine neden olarak, cilsel dürtüleri arttırır.

  Sarımsak

  Terapatik özellikleri ve mükemmel içeriği sayesinde, eski Yunan zamanlarından beri sarımsak, afrodizyak yani cinsel istek verici olarak bilinmektedir. Sarımsak içeriğinde barındırdığı allisilin sayesinde kan dolaşımını arttırır. Sade olarak yiyebilir ya da yemeklerinize katabilir ve cinsellik hususunda mükemmel güçlerinden faydalanabilirsiniz.

  Bal

  Bal içeriğindeki birleşenler sayesinde kadınlarda östrojen hormonunun salgılanmasını sağlar. Bu mineral vücutta testesteron hormonunu arttırarak, hem kadınlarda hem de erkeklerde cinsel dürtüleri arttırır. Diyetinize bal ekleyerek, bu faydalarından faydalanabilirsiniz.

  Kuşkonmaz

  E vitamini, cinsel dürtü hormonlarının salgılanmasıyla görevidir ve kuşkonmaz bu vitamin ile dolu olduğundan dolayı, çok etkili bir afrodizyaktır. Kuşkonmaz, haşlanmış ya da buharda pişmiş tüketilerek, bu faydalarından yararlanılabilir.

  Çilek

  Çilek, vücutta endorfin salgılanmasına yardım ettiğinden dolayı çok etkili bir afrodizyak olarak bilinir. Çikolata ile birleştirildiğinde etkisi çok daha fazla olacaktır. Romantik bir yemek sonrasında böyle bir tatlı yiyebilirsiniz.

  Avokado

  Şekliyle ünlü avokado, erkeklerde ve kadınlarda cinsel dürtüleri arttıran folik asit ve potasyum bakımından zengindir. Bu yeşil meyveyi günlük yaşantınızda birçok şekilde tüketebilirsiniz. Avokadolar, kadınlar için afrodizyak etkide bulunur.

  Badem

  Bademin aromasının çok eski zamanlardan beri, kadınlarda ve erkeklerde cinsel hisler oluşturduğu bilinmektedir. Yakın zamanda yapılan araştırmalarda bademin içerdiği E vitamini, lifler ve magnezyum sayesinde insanlarda cinsel isteği arttırdığı kanıtlanmıştır.

  Biber

  Birçok insan tarafından sevilmese de, biberin, insanların nabzını arttırdığı bilinmektedir. Kapsaisin adı verilen bir içeriği sayesinde insanların sinir uçlarında bir hareketlenme meydana gelir. Biber yemek, heyecanı ve bu da cinsel istekleri arttırır.

  Kereviz

  Kereviz etkili bir afrodizyaktır ve insanlarda cinsel istekleri arttırdığına inanılmaktadır. Kereviz ayrıca androsterone barındırır ve bu da, kadınlarda, erkeklerde cinsel istek uyandıran bir erkek hormonudur. Yemek ve çorbalarınıza kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

  Nar

  Nar suyu, testesteron arttırma kabiliyeti sayesinde doğal bir afrodizyaktır. Testesteron, cinsel isteği arttıran, ruh halini düzelten, stresi azaltan ve hafızayı güçlendiren bir hormondur.

  İncir

  İncir iki nedenden dolayı, eski Yunan zamanlarında en güçlü afrodizyak olarak bilinmiştir. Bunlardan birincisi, incirin kutsal olduğuna ve hamilelikle ilişkisi olduğuna inanılmaktadır. İkincisi isei incirin, Kleopatra tarafından sevilmesidir.

  Yukarıda bahsedilen yiyeceklere ek olarak, aşağıda afrodizyak özelliklere sahip olan başka yiyecekleri sıralayacağız.

  1. Acai çileği
  2. Kabak
  3. Ton balığı
  4. Tarçın
  5. Ginseng
  6. Kahve
  7. Yulaf
  Devamı.. »
 • Erkeklerin Seks Yaparken Umursamadığı 10 Şey

   

  Kızlar, emin olun bunlar onların umurunda değil

  Vajinanız gül bahçesi gibi de koksa onların pek umurunda değildir. Vajina, vajina gibi kokmak zorundadır. Sonuçta erkekler orada nasıl koktuğunuzu her türlü umursamadan severler.

  Vajinanızın kıllı olup olmadığı onların umurlarında değildir

  Kıllı olsanız da olmasanız da erkek için bu hiç önemli değildir. Yani izmir escort bayanlar, bir kaç gün bacağınızda ve vajinanızda kılları uzatsanız farkına bile varmayacaklarına emin olabilirsiniz.

  Islak olup olmadığınız onların umurlarında değildir

  Bunu pek anlayamadıklarından oluyor genelde. Yine de eğer ıslak değilseniz kayganlaştırıcı diye bir şeyin olması işimizi kolaylaştırmıyor.

  Vajinanızın yaptığı sesler onların umurlarında değildir

  Islak ve dar bir şeyin içine giren bir penis ise eğer, garip sesler çıkacaktır. Bunun sebebi ise havanın girip çıkmasıyla alakalıdır. İşte bu erkeklerin pek umurunda olan bir şey değil. 

  Sesli olup olmadığınız onların pek umurlarında değildir

  Seks sesleri normaldir fakat erkekler genel olarak çığlık atsanız bile o an bunu ya duymuyorlar ya da umursamıyorlar. Eğer orgazm olurken sessizseniz, erkek bunu da dert etmeyecektir. Hiç bir erkek seks sonrasında konuşmayı da istemez.

  Göğüslerinizin sallanıp sallanmadığı pek umurlarında değildir

  izmir masöz bayan ile Seks sırasında göğüslerinizin sallanması, kalçalarınızın sallanması, nerenizin sarkık olup nerenizin olmadığı erkeklerin o kadar umurunda değil ki. Büyük ihtimalle göğüslerinizi elleyebildikleri sürece mutlular.

  Devamı.. »
RSS
Loading...
loading...
loading...

istanbul escorts

porno izle sex hikaye

istanbul escort

porno izle

istanbul escort

beylikdüzü escort halkalı escort maltepe escort şişli escort mecidiyeköy escort ataköy escort