Son Dakika Haberleri, Spor Haberleri, Siyaset Haberleri, Magazin, Astroloji, Cinsellik, Moda ve Aşk'a Dair Herşey - HaberAl.Tv
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bakan Kurtulmuş, Ani'de Tarihi İpek Yolu Köprüsü'nün Fotoğrafını Çekti

Videonuz Başlayacak 15
Video Baslayacak Bekleyin...
You can skip to video in 5

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by 724HaberAl.Com - Kategori: Haberler ve Politika
363 İzlenme

Bu Video'ya Tepki Ver

Açıklama

HaberAl.Tv Ajans: Bakan Kurtulmuş, Ani'de Tarihi İpek Yolu Köprüsü'nün fotoğrafını çektiKARS - Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile geldiği Kars'ta Ani Antik Kent'te tarihi İpek Yolu Köprüsü'nün fotoğrafını çekti.
Bakan Kurtulmuş, Ani'de Tarihi İpek Yolu Köprüsü'nün fotoğrafını çekti

KARS - Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile geldiği Kars'ta Ani Antik Kent'te tarihi İpek Yolu Köprüsü'nün fotoğrafını çekti.
Bakanlar Kurtulmuş ve Arslan'a Kars Valisi Rahmi Doğan, AK Parti milletvekili Dr. Selahattin Beyribey, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, AK Parti İl Bakanı Adem Çalkın, Kars Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Müze Müdürü Necmettin Alp, Kültür ve Turizm İl Müdürü Hakan Doğanay eşlik etti.
Bakan Kurtulmuş ve Arslan'a Ani çıkışında köylüler köy ketesi ve çeçil peynir ikram etti. Kurtulmuş ve Arslan burada çay içip köylülerle sohbet etti. Haber

http://haberler.com/bakan-kurtulmus-ani-de-tarihi-ipek-yolu-koprusu-10279639-haberi/

Yorum Yazın

Görüşleriniz bizim için değerlidir. Lütfen bu video veya makale hakkında yorum yazın...

Önemli: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde HaberAl.Tv’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış yada yorumlar gizli. Bir yorum yapın.
Disqus Geçici Bir Süre Hizmet Dışı/Kapalı HaberAl.Tv Olarak Bu Aksaklıktan Dolayı Özür Dileriz. Diğer yorum araçlarını kullanabilirsiniz.
RSS
Loading...
loading...
loading...