Son Dakika Haberleri, Spor Haberleri, Siyaset Haberleri, Magazin, Astroloji, Cinsellik, Moda ve Aşk'a Dair Herşey - HaberAl.Tv
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kantaron Otu Mucizesi

Videonuz Başlayacak 15
Video Baslayacak Bekleyin...
You can skip to video in 5

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by 724HaberAl.Com - Kategori: Sağlık Haberleri
1573 İzlenme

Bu Video'ya Tepki Ver

Açıklama

HaberAl.Tv Ajans: Kaynak: http://www.viktorem.com


Kantaron Otu Mucizesi
Mide dostudur. Mide ağrı ve yaralarını (gastrit, ülser vb.) tedavi edici özelliği bulunmaktadır. Enerji ve direnç açısından bedene zindelik verir. Bayanlarda, adet dönemlerinin korkulu rüyası olan kasık ağrısını yatıştırıcı özelliği bulunmaktadır. Kas gevşetici ve sakinleştirici etkisi yüksek düzeydedir. Sadece mide ve sinirlerle kalmayıp, akciğer üzerinde de etkilidir. Solunum enfeksiyonlarında öksürüğü dindirerek, göğsün yumuşamasında rol oynar.

Sigara ve alkolü bırakmak isteyen kişilerin vücutlarındaki bağımlılık etkisi gösteren maddelerin ihtiyaç hissiyatını azaltarak, bu zorlu sürece yardımda bulunur. Kanser hücresinin iyileşmesinde faydalıdır. İyileştirme sürecini hızlandırdığı açıklanmıştır.

Zona hastalığı için birçok deney yapılmış ve faydası kanıtlanmıştır. Bağırsak solucanlarını dökmede etkilidir. Böbrek ağrısında, taş ve kum dökmede faydalıdır. Bebeklerdeki gaz ve karın ağrısını giderir. Bebeğinizi rahatlatır. Kısılmış ses tellerini tedavi ederek sesinize kavuşmanıza yardımcı olur. Yüksek ateşin düşürülme sürecinde oldukça etkilidir. Çocuklarda, endişe ve korkuyla doğru orantılı olan ‘uykuda işeme’ durumlarını kesmede önemli bir role sahiptir. İshal durumunda etkilidir, bağırsak düzenleyicidir.

Grip hastalığında, içerisindeki C vitamini ile beraber tedavi edici ve iyileştirici etki sağlar. İdrar söktürücüdür. Kekemeliğin giderilmesi çalışmaları sırasında yardımcıdır. Menopoz dönemi sıkıntılarını hafifleticidir. Uyku düzenleyicidir. Romatizma ağrılarının giderilmesinde öncüdür. Ağız yaralarında, gargarası keskin bir iyileştirici etkiye sahiptir.

Başlangıç seviyesindeki sarılık rahatsızlığında, bitkinin çayı fayda sağlamaktadır. Hastalığın ilerleyen seviyeleri için hapı önerilir. Banyo durulama suyuna eklediğinizde, rahatlama ve zindelik meydana gelecektir. Tohumunun kullanımı özellikle iştahı kapalı olan çocuklarda tavsiye edilir. Kan temizleyicidir. Kanser hücresini iyileştirmesi dışında, kanseri önleyici etkisinden de sık sık söz edilmektedir.

Yorum Yazın

Görüşleriniz bizim için değerlidir. Lütfen bu video veya makale hakkında yorum yazın...

Önemli: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde HaberAl.Tv’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış yada yorumlar gizli. Bir yorum yapın.
Disqus Geçici Bir Süre Hizmet Dışı/Kapalı HaberAl.Tv Olarak Bu Aksaklıktan Dolayı Özür Dileriz. Diğer yorum araçlarını kullanabilirsiniz.
RSS
Loading...
loading...
loading...