Son Dakika Haberleri, Spor Haberleri, Siyaset Haberleri, Magazin, Astroloji, Cinsellik, Moda ve Aşk'a Dair Herşey - HaberAl.Tv
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Lider, Siyasi Liderlik Ve Erdoğan

Videonuz Başlayacak 15
Video Baslayacak Bekleyin...
You can skip to video in 5

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by 724HaberAl.Com - Kategori: Haberler ve Politika
413 İzlenme

Bu Video'ya Tepki Ver

Açıklama

HaberAl.Tv Ajans: AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Dünya genelinde yaşanan iç savaşlar, çatışmalar, yoksulluk ve ayrımcılık gibi sorunların kaynağında siyaset kurumunun çözüm üretememesi ve yöneticilerin liderlik ortaya koyamaması yatıyor.
ENES KAPLAN - Küresel çapta yaşanan bu liderlik sorununa karşı, Tayyip Erdoğan büyük bir liderlik ve ahlaki duruş sergiliyor. Modern dünya darbeye 'darbe', zalime 'zalim' diyememiş, mazluma sahip çıkamamıştır ve etkili olması gereken aktörler üç maymunu oynamıştır. Böyle bir süreçte Tayyip Erdoğan insanlık vicdanının ve mazlumların sesi olmaktadır." dedi.

Akdoğan, AA muhabirine, "Lider, Siyasi Liderlik ve Erdoğan" adlı kitabının yabancı dillere çevrilmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kitabın 2017 yılında yayınlandığını ve Türkiye'de çok ilgi gördüğünü söyleyen Akdoğan, kitabın İngiltere'de İngilizce, Lübnan'da ise Arapça olarak yayınlandığını, Rusça ve Azerbaycan Türkçesi olarak da yayına hazırlandığını söyledi. Haber

https://www.haberler.com/lider-siyasi-liderlik-ve-erdogan-1-10651465-haberi/

Yorum Yazın

Görüşleriniz bizim için değerlidir. Lütfen bu video veya makale hakkında yorum yazın...

Önemli: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde HaberAl.Tv’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış yada yorumlar gizli. Bir yorum yapın.
Disqus Geçici Bir Süre Hizmet Dışı/Kapalı HaberAl.Tv Olarak Bu Aksaklıktan Dolayı Özür Dileriz. Diğer yorum araçlarını kullanabilirsiniz.
RSS
Loading...
loading...
loading...