Son Dakika Haberleri, Spor Haberleri, Siyaset Haberleri, Magazin, Astroloji, Cinsellik, Moda ve Aşk'a Dair Herşey - HaberAl.Tv
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Şahin Alpay'ın Avukatı Karara İtiraz Etti

Videonuz Başlayacak 15
Video Baslayacak Bekleyin...
You can skip to video in 5

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by 724HaberAl.Com - Kategori: Haberler ve Politika
633 İzlenme

Bu Video'ya Tepki Ver

Açıklama

HaberAl.Tv Ajans: Haber Ümit TÜRK İstanbul DHAFETÖ'den tutuklu bulunan kapatılan Zaman Gazetesi'nin eski yazarı Şahin Alpay'ın avukatı, Anayasa Mahkemesi'nin hak ihlali kararı sonrası İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin verdiği tutukluluk halinin devamı kararına itiraz etti.
Haber Ümit TÜRK İstanbul DHA

FETÖ'den tutuklu bulunan kapatılan Zaman Gazetesi'nin eski yazarı Şahin Alpay'ın avukatı, Anayasa Mahkemesi'nin hak ihlali kararı sonrası İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin verdiği tutukluluk halinin devamı kararına itiraz etti.

Alpay'ın avukatı Aynur Tuncel Yazgan tarafından üst mahkeme olan İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkeme'sine sunulan dilekçede, Anayasa Mahkemesi'nin müvekkil hakkında verdiği hak ihlali kararından sonra 11.01.2018 günü salıverilme istemimiz üzerine tutukluluğun devamı kararı veren İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi gerekçesinde, Anayasa Mahkemesi kararlarının Resmi Gazete'de yayımlanmasından sonra hüküm ve sonuç doğuracağını ifade etmiştir. Haber

http://haberler.com/sahin-alpay-in-avukati-karara-itiraz-etti-10447675-haberi/

Yorum Yazın

Görüşleriniz bizim için değerlidir. Lütfen bu video veya makale hakkında yorum yazın...

Önemli: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde HaberAl.Tv’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış yada yorumlar gizli. Bir yorum yapın.
Disqus Geçici Bir Süre Hizmet Dışı/Kapalı HaberAl.Tv Olarak Bu Aksaklıktan Dolayı Özür Dileriz. Diğer yorum araçlarını kullanabilirsiniz.
RSS
Loading...
loading...
loading...